یونیفرم بسازید! یک یونیفرم شخصی!
شاید اولین حسی که بعد از شنیدن کلمه‌ی یونیفرم به شما دست میدهد لباس‌ فرم‌های کسل کننده‌‌ای باشد که در زمان مدرسه مجبور به پوشیدن آن بودیم، یا هستیم!
در واقع کلمه‌ی یونیفرم در ذهن اکثر ما متضاد با هر گونه خلاقیت و ابراز وجود یا خوش پوش بودن است!
لطفا دست نگهدارید!
یونیفرمی که ما درباره‌ی آن صحبت کنیم یعنی یونیفرم شخصی، کاملا متفاوت است.
یونیفرم در استایل همان امضای شخصی است. امضایی که در واقع ابراز شما است. ابرازی که با آن دانش زیبایی شناسی، سلیقه‌ی شخصی و شخصیتتان را از طریق ظاهر به خود و مخاطب نشان میدهید.

یونیفرم شخصی چیست؟

در واقع یونیفرم، فرمول شخصی سازی‌ شده‌ی ما برای لباس پوشیدن روزانه است که اکثرا شامل آیتم‌های کلاسیک و کاربردی است که در عین راحت بودن، احساس شیک بودن را نیز به ما میدهد.

این به این معنی نیست که شما باید هر روز یک شکل لباس بپوشید یا تعداد زیادی لباس مشابه در کمد لباستان بگذارید!
استایل شخصی فقط درباره‌ی کارایی یا راحتی نیست بلکه خلاقیت و تنوع نقش مهمی در این زمینه ایفا میکند.

چرا همه به یونیفرمِ استایل نیاز داریم؟

در دنیای پر هیاهویی که صنعت مد، زیبایی و فشن هر روز چیز جدیدی را به ما دیکته میکند، داشتن استایل و امضای شخصی به ما اطمینان و اعتماد به نفس میدهد.
وقتی به ثبات میرسیم دقیقا میدانیم که چه میخواهیم و هر زمان احساس کنیم نیاز به ایجاد تنوع و یا تجربه‌ی چیز جدیدی داریم از روی آگاهی آن را وارد استایل‌مان میکنیم.

استایل داشتن زندگی روزمره‌ی ما را به طرز شگفت انگیزی ساده‌ میکند!
داشتن امضای مشخص (یونیفرم استایل)، انتخاب لباس و استایل کردن آن را برای ما ساده‌تر میکند.

اگر به اطمینان لازم در استایلتان رسیده باشید، هر روز زمان و انرژی زیادی را ذخیره میکنید چون دقیقا میدانید چه چیزی را به چه شکلی و در چه مکانی استفاده کنید. چرا که آیتم‌های مورد نیازتان را دارید و تمام لباس‌های کمدتان با هم هارمونی دارند و در ترکیبات بیشمار در کنار هم قابل استفاده هستند.

پس تعجبی ندارد که چهره‌های مشهور در دنیای سیاست، مانند باراک اوباما و هیلاری کلینتون تا طراحان خوش نامی مانند کارل لاگرفلد و کارولینا هررا، در طول زمان امضای شخصی (یونیفرم استایل) خود را ساخته و آن را حفظ کرده‌اند.

 

و در نهایت:

ساختنِ یونیفرم برای استایل، قدم بزرگی به سمتِ داشتنِ یک زندگی آگاهانه‌تر و با مخارج منطقی است. چون تصمیمات هیجانی از جمله خریدهای ناآگاهانه ی کمتری انجام میدهیم و انرژی و هزینه ی زیادی ذخیره میکنیم.