ممکن است روز عروسی برای هر کسی دارای وجوه و حس‌های متفاوتی باشد. اما برای من آنقدر ویژه و مقدس بوده و هست که شرایط و محیط آماده شدن عروس هم همیشه تحت تاثیر آن بوده است.

با توجه به تجربه‌های 10 سال ابتدای کارم که در سالن‌های مختلف و اختصاصی و مشهور عروس سپری شد، تصمیم گرفتم ایده‌های ذهنی خود را در برای این روز در فضایی متفاوت بوجود بیاورم تا از هر نظر برازنده‌ی این روز باشد، که در محیط‌های سابق کاری‌ام وجود نداشت.

فضایی آکنده از آرامش، احساس‌های خوب و هماهنگ با این روز به یادماندنی و همچنین ارائه‌ی کاری با کیفیت و متناسب با شخصیت و چهره‌ی هر فرد.

با خودم فکر کردم دخترانی هستند که مانند من به این روز و حس و حال آن و چگونگی طی شدن هر لحظه‌اش متفاوت فکر کنند و خواهان حضور در محیطی متفاوت از آنچه وجود دارد، باشند. امروز که سال‌ها از شروع این اتفاق می‌گذرد، می‌بینیم شاید تعداد آدماهایی که کیفیت برای آن‌ها مهم‌تر از کمیت است، از دیگران کمتر باشد، ولی بودن در کنار آنان و ایجاد کردن فضایی برای لمس حس‌های خوب، برای اینگونه افراد چقدر لذت بخش است.  امروز خوشحالم بجای آنکه تنها به درآمد فکر کنم، به این فکر کرده‌ام که چطور می‌توانم در بالا بردن سطح سلیقه‌ی جامعه‌ام، هر چند اندک، تاثیرگذار باشم.

اکنون بخشی از این استودیو به عروس و دامادهایی اختصاص دارد که انتخاب آنها داشتن یک هفته‌ و یک روز با حس‌های به یادماندنی با خدمات با کیفیت است. اینکه این روزهای پر استرس و فشار را در کنار هم با عشق و همراهی در این مجموعه سپری می‌کنند و خوشحال و راضی هستند، برای من نهایت آن حسی است که برایش تلاش کرده‌ام، زمان گذاشته‌ام و منتظر ماندم تا این روز را ببینم.

روند طراحی استایل عروس و داماد

از زبان عروس و دامادهای استودیو بشنوید.

کلیک کنید

شما عزیزان می‌توانید برای گرفتن وقت مشاوره‌‌ی حضوری و اطلاع از نحوه‌ی طراحی پکیج استایل عروس و داماد درخواست خود را از طریق شماره‌ی ۰۹۱۲۲۷۸۳۸۱۶ در واتساپ ثبت کنید.