بعضی اشخاص فکر می‌کنند برای بدست آوردن هر چیزی باید ساده‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر رو انتخاب کنند یا به اصطلاح معروف، انتخابِ راهِ کوتاه. ولی من خیلی موافق نیستم و تقریبا برعکس فکر می‌کنم. نه اینکه من اعتقاد داشته باشم باید سختی کشید و هلاک شد! ولی معتقدم برای رسیدن به هر اتفاق خوبی در زندگی باید همه چیز به صورت طبیعی پیش بره.

یعنی چی به صورت طبیعی؟

یعنی مثل یک گیاه که رشد میکنه، مثل یک بچه که بزرگ میشه، مثل طلوع و غروب، مثل همه‌ی موجودات روی زمین باید به تدریج و با تکرار و ممارست به سمت چیزی که می‌خواهیم قدم برداریم، بر همین اساس بنده تلاش خودم رو می‌کنم که در کارم و در زندگی حرفه‌ایم هم این مورد رو لحاظ کنم و برای کیفیت و پیشرفتم هر روزی قدمی نو بردارم، نا امید نشم و به حرکت ادامه بدم.

در سال‌های گذشته، تلاش و توجه‌ام به موضوع استایل و مسائل و مشکلات جامعه‌ی من با این مقوله بوده و هست و تلاش می‌کنم بهترین راهکارها رو بررسی کنم و برای رسیدن مخاطبم به آرامش در این زمینه، اون‌ها رو پیشنهاد بدم. روشی که من برای انتقال این مطالب و آموزش اون‌ها در نظر گرفتم روش تدریجی و بصورت درک کامل مطلب هست.

از این رو کلاس‌های آیینه‌ی بی غبار رو طراحی کردم و تمام تلاشم رو می‌کنم در این دوره تمامی مطالب مربوط به استایل رو به صورت کامل برای هنرجوی خودم باز کنم و او را به یک شروع درست با تفکر ریشه‌ای دعوت کنم.

همیشه روز اول به هنرجوهام میگم این یک اتفاق نیست و اگر پا در این مسیر می‌گذارید بدونید خیلی کارها هست که باید انجامشون بدید. خیلی مسائل هست که باید باهاشون روبه رو بشید و اینو بدونید که باید با عادت هاتون درگیر بشید. اون عزیزان هم خوشحال میشن و ابراز میکنن که مشتاق هستن و ما شروع می‌کنیم.

باید بگم به صورت میانگین از هر سه هنرجو یک نفرشون مطلب رو درک کرده یا حداقل در طول مسیر به درکش میرسه، بقیه عزیزان واقعا به دید یک اتفاق به ماجرا نگاه میکنن و این میشه که جامعه‌ی ما اینقدر به کارهای پر از آسیب ولی سریع تمایل داره مثلا به جای اینکه آب بخورم و روش تغذیه‌ام رو درست کنم و کارهای مراقبتی برای پوست، مو و بدنم انجام بدم ترجیح میدم کار رو به دستدستگاهای پر ضرر و تیغ جراحی بسپارم، اینجوری لازم نیست اینقدر زمان بگذارم! آخر زمان من ارزشمنده و من کارهای خیلی مهم‌تری برای انجام دادن دارم! مثل چرخیدن در فضای اینستاگرام و دیدن اینکه کی داره چیکار میکنه و فلانی چه شکلیه و چه شکلی بوده و برنامه‌های آیندش چیه؟

الان که تقریبا سه سال میشه این کلاس‌ها در حال برگزار شدنه و البته هر روز رو به پیشرفت و بهتر شدن، من برای ثبت نام و حضور عزیزان در این دوره شرایط ورود گذاشتم و هر عزیزی رو با هر شرایطی نمی‌پذیرم.

ولی در کنارش یکسری ورکشاپ یک روزه طراحی شده که به هر موضوع بصورت جداگانه و فارغ از مسائل مربوط به آیینه‌ی بی غبار میپردازه و شرکت کننده میتونه در این ورکشاپ تک جلسه‌ای مهارتش رو در مورد اون موضوع خاص بالا ببره.

یکی از این دوره‌ها که مربوط که آرایش و پیرایش صورت هست. به اسم Pancake day نامگذاری کردم. دلیلش هم اینه که انتهای یک روز هیجان انگیز با کلی حس‌های خوب و آموزش و رشد، یک مراسم پنکک داریم که با دستای خودمون درست میشه و موضوع پنکک آرایشی و با شیرینیِ پنککِ لذیذ خونگی به پایان میرسونیم.

پنکک دی یک ورکشاپ 8 ساعته هست که 1 ساعت وقت ناهار داره و 1 ساعت هم به مراسم پنکیک اختصاص داده شده.

پیشنهاد می‌کنم به شما عزیزی که به دنبال بالا بردن کیفیت استایل زندگی و ظاهرت هستی، دوره‌های آیینه‌ی بی غبار رو شرکت کنی و اگر وقتشو نداری یا به هردلیلی شرکت در این دوره رو ترجیح نمیدی، در ورکشاپ‌های یک روزه شرکت کنی و مسائل و دغدغه‌های خودت رو درباره‌ی اون موضوع خاص حل کنی.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام این ورکشاپ درخواست خود را از طریق شماره‌ی ۰۹۱۲۲۷۸۳۸۱۶ در واتساپ ثبت کنید.